Katılımcıların Gözünden CK ’17 – 1

CK ’17 KATILIMCILARI FABRİKADA!

İşe başladığımız ilk hafta organize edilen ve Perfetti Van Melle ailesini daha yakından tanıyabilmemiz adına düzenlenen 5 günlük dolu dolu oryantasyon programında şüphesiz ki en keyif aldığımız yer fabrika ziyaretleri oldu. Bütün departmanların verdiği bilgilere ek olarak özellikle üretim ağırlıklı olan “Arge, Proses Teknoloji, Paketleme, Tedarik Zinciri” gibi çeşitli birimlerden aldığımız teorik bilgileri, donanımlı teknisyenler eşliğinde fabrikada görme fırsatı elde ettik. Hangi departmanlarda çalışıyor olursak olalım, ürünlerimizin geçtiği aşamaları görmek hepimiz için staj boyunca faydalı olacak.

Bu gezi sırasında şüphesiz en çok dikkatimizi çeken kısım daha önce iç pazarda görmediğimiz ve farklı markalar altında olan ya da bildiğimiz markaların farklı aroma veya paketlerde olduğu ürünler oldu. Bu ürünleri dışarı çıkarmanız tabii ki yasak 🙂 En güzeli ise buram buram kokan ve bitmek bilmeyen o nefis aroma kokusu ile renkli paket ve tasarımlar! Ürünlerde ve fabrikada sürekli iyileştime ve inovasyon fazlasıyla hakim.

Biz bu gezide çok verimli ve keyifli vakit geçirdik, şimdi departmanlara dönme vakti. Bu geziyi bizlere organize eden çok değerli İK ekibine ve bizlere eşlik eden üretim sorumlularına çok teşekkür ederiz.

Pınar Özak

Career Kitchen 2017 Katılımcısı – Finans

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.