Katılımcıların Gözünden CK ’16 – 1

Yiğir Recep Erdem

Sözlerime ilk olarak iş hayatına giriş yaptığım bu kritik noktada , yolumun PVM ailesi ile kesişmesinden ve PVM ailesinin bir parçası olmaktan ne kadar mutlu olduğumu söyleyerek başlamak isterim. Birçok gencin ismini henüz duymadığı PVM Group, aslında piyasaya sunduğu ürünler ile çok uzun zamandır hayatımızı keyifli hale getiriyor. Ekibin bir parçası olduğunuzda ise hayatın daha tatlı olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Bizlere sunduğu rahat ve güvenli çalışma ortamını nasıl eğlenceli hale getireceğini bulmuş bir şirketten başka hiçbir yerde kendinizi bu kadar cesur hissedemezsiniz.

Barcelona seyahatinin başlayacağı güne kadar heyecanla beklerken , dahil olduğunuz oryantasyon süreci ile PVM Türkiye’nin tüm akışını ve süreçlerini yakından tanıma fırsatına kavuşuyorsunuz. Şirket, kültürü itibariyle akdeniz esintilerinin yaygın olduğu ve insana  değer veren bir yapıda. Eğer sizde iş hayatında kalıplardan çok fikir ve eyleme değer veriyorsanız , mutlu bir çalışma ortamına sahip olacağınızı ifade etmeliyim.

Barcelona’da PVM Group’un bir diğer önemli markası olan Chupa Chups ve hikayesini yakından tanıma fırsatı edineceğiniz , ayrıca kişiliğinize değer katacak eğitimler ile kendinize yatırım yapacağınız ve çok eğleneceğiniz saatler sizleri bekliyor olacak. Tam bir tatil havasında geçen seyahat süresince , eğlenceli bir öğrenme ortamının da tam merkezinde oluyorsunuz.

Kariyerinize başlamak için ideal bir yer olan PVM Türkiye Career Kitchen sizi heyecanla karşılıyor ve bu heyecanı her daim sürdürüyor.Burada yaşadığım kısa zaman dilimi içinde gelecek ile ilgili hayaller kurmaya şimdiden başladım bile!

Yiğit Recep Erdem

CK ’16 Katılımcısı – Ulusal Satış

  • 0

    Overall Score

  • Reader Rating: 0 Votes

Share

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.