CK 2017: Başvuru Sürecinde Neler Yaptık?

Herkese Merhaba!

Bir önceki postumuzda belirtmiş olduğumuz gibi, Career Kitchen 2017 programı başvurularımızı 31 Ocak’tan bu güne topladık. Peki iki ay süren başvuru sürecinde neler yaptık, gelin hep birlikte göz atalım:

Başvuru süresi boyunca İTÜ, Boğaziçi Üniversitesi, ODTÜ, YTÜ ve Bilkent Üniversitesi’nde çeşitli etkinliklere katıldık. Katıldığımız etkinliklerde öğrenciler ile buluşarak programımızı anlattık, sorularını yanıtladık ve önerilerini dinledik.

EMÖS 2017

YBK 2017

Sosyal medya çalışmalarına ağırlık verdik. Eğlenceli dilimiz ile Facebook, Instagram, Linkedin gibi ağlardan iletişimimizi sürdürürken,  gelen sorulara da yanıt verdik. Süreç boyunca adaylarımızdan çokça mesaj ve geri bildirim aldık. Öğrencilerin kafalarındaki soru işaretlerini kaldırdık ve programımızı her alanda anlattık.

Kariyer Sayfamız

Adaylarımıza programımızı daha detaylı tanıtabilmek ve katılımcılarımızın gözünden anlatabilmek için, Anlatsın.com işbirliği ile Career Kitchen 2016 katılımcılarımız ile video röportajlar yaptık. Çeşitli soru ve yanıtlarla, hem Perfetti Van Melle’yi, hem Career Kitchen’ı tanıttık.

Video röportajları izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Çalışmalarımız tüm hızıyla devam ederken, hiç beklemediğimiz bir anda, çok güzel bir haber aldık. 22. İnsan Kaynakları Zirvesi’nde gerçekleşen Kariyer.net İnsana Saygı Ödül Töreni’nde, 2016 yılı Career Kitchen Young Talent Programımız için hazırladığımız ilanla, yılın “En İyi Tasarımlı İlanı” ödülünü aldık! 🙂

 Kariyer.net İnsana Saygı Ödül Töreni

Bugün son gün! Başvurmamış adaylarımız için kariyer.net başvuru linki burada!

Önümüzdeki dönemde başvuru değerlendirme süreci ile ilgili postlarımızda görüşmek üzere!

Sevgiler

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.